Sezonas noslēgums (30.09.2017. Salas pagasts)

Agri tas šoreiz sākās, jau 8, ar visu reģistrēsanos. Tad nu noskaņojāmies ar: uz pamatīgu izšaušanos. Soģiem pretenziju nekādu – smukie ancuki ar famīlijām uz muguras mūs liesmaini izcēla uz karmīnsarkanās masas.

Mūsu kaujas grupu kopā ar Amazones kluba (ne)tradicionāļiem nozīmēja aiz aizslieteņa pie lielā grāvja, tas jau pašā sākumā radīja lielu prieku. Netālu kūrās kompaktnieku vienības ugunskurs. Ātri vien kluba vienīgais klātesošais A klases šāvējs Andis visus ievilka smieklu vīrusā.
Tālākais bija vien tehniskas dabas jautājums. Paši iztikām bez dzeltenajām kartiņām, vairoga brālim Pancim gan neizdevās izbēgt no Soģa Krišjāņa bargā vārda. Mums bija jaunums, kā jāatzīmē uz mērķa sašautie caurumi. It kā ne obligāti, bet visu darījām godam.  Tā nu šaujam un tīksminamies, bet signāls ir noskanejis un jāiet atpūtā. Izrādās, kā lielā uguņošana ir galā – sēžam savos ierakumos un gaidam turnīrus. Miksētās komandas mums taisīt ar neviens nedod. Ieņirdzam par nēģeru beztiesību un turpinam triekt, jo zem mūsu vairogiem nav arī informejošie tablo ar aktualo rezultātu, kas sevišķi interesanti būtu turnīros. Turpinām baudīt septembra pēdējo dienu, jo vēja nav un  izcilai  šaušanai lielākie traucētāji esam vien paši. Pirms turnīra esam komfortablā attālumā no pārējiem, nosmejam, kā tiksimies finālā. Bet kas tev deva.. Pusfinālos paši sev sataisijam krenķus, Andis no pārliecinoša 4:0 pret Samiru nonāca pie 4:4, Edgars, savukārt no 2:0 pret Panci nonācu 2:4.
Tiešām, žēl, ka nēģeriem tabeles nabija.. Pusfinālā smuki visa kaujas grupa stāvēja ierindā un info tabelei bija jāuzrāda 4:4 ; 4:4. Pirms pēdējā raunda tātad esam atkal sakuma punktā..
Tomēr 6:4; 6:4, pie kam Ļoti pārliecinoši un tiekamies finālā.
Esmu priecīgs, ka esmu sasniedzis to brīdi, kad nešauju vairs missus un vienīgie divi šavieni baltajā/ melnajā zonā bija vien turnīra pusfinālā, kad urīns galvā sakāpa. Tāpat priecājos, ka izpildiju savu mazo merķiti un šajā gonkā vidēji esmu šāvis tikai sarkanajā un dzeltenajā krāsā.
Balvas gan ilgi gaidījām, jo olimpieši savus miksus-piksus līdz mellai naktij šāva un īsi pirms 9 vakarā varējām kāpt ratos un braukt mājās.
Paldies visiem un tiekamies!!
Lai labi šaujas 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *