Apvidus kausa noslēgums (03.12.2016 Straupe)

Veiksmīgi ir noslēgts  apvidus kausa noslēguma pasākums. Laureāti  saņēmuši savas godalgas(paldies kausu veidotājam KARUZO) , šāvēji nogaršojuši Jūlijas ceptās kūkas. Pirmo reizi izmēģinājām jaunā formātā pasniegt sacensības, kas  pārliecinoši iekaroja, iepriecināja šāvēju sirdis 🙂

 

Mūsu kluba gada labākie šāvēji:

Kristaps Novads 1.vieta

Andris Kuzņecovs  2. vieta

Izmantojot izdevību apbalvošanas laikā mūsu kluba vadība pasniedza atzinības rakstus diviem mūsu biedriem: Andrejam Kalniņam un Inārai Liepiņai, un ar to piešķirot abiem šāvējiem mūža brīvbiļeti uz visiem Kluba rīkotajiem pasākumiem.

Kā arī esam sagādājuši visiem Latvijas šāvējiem skaistu video

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *